Private Server Yardım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Private Server Yardım

Private Server-Destek-Yardım-PvP Server-1299 Ko

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kız Mage Açmak(Cüce XD)Gerçek içerdee

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kız Mage Açmak(Cüce XD)Gerçek içerdee Empty
MesajKonu: Kız Mage Açmak(Cüce XD)Gerçek içerdee   Kız Mage Açmak(Cüce XD)Gerçek içerdee Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 11:23 am

DOWNLOAD
http://www.dosya.tc/YeniCuceKizMAGE-TEKinq.rar.html

Tabiki NOTLAR:

1.Mage Shell Niçin Giydirdin Derseniz..Normal valkrie olmuyor çünkü Cüce Magenin 4 Parça Elbisesi gözükmekte Yani Pantolon kısmı gözükmemekte bu yüzden diğer valkrieleri taktığım zaman Pantolon kısmı boş gözüküyor..

2.Niçin Mage Shell pads giymek zorundayiz diye bir soru gelebilir.Yaklaşık 2 saat onun üzerinde uğraştım fakat ona bir çağre bulamadım..en sonunda oyunda üstümü değiştirirken öyle gözüktüğünü fark ettim..

3.Orc cüce magenin saçları olmadığı için bizim kız mageninde saçları gözükmemektedir..

4.Ve Sonuç En son hali güzel oldu herşey sorunsuz sadece pads in gözükmemesi haricinde. Gayet güzel duruyor bence..Fakat Pads in gözükmemesini problem edecek arkadaşlar varsa..Dosyayı indirmelerini tavsiye etmiyorum..AYRICA LÜTFEN DOSYALARIN YEDEKLERİNİ İLK ÖNCEDEN ALIN..!
http://priv.allgoo.net
Time2Chaos

Time2Chaos

Kız Mage Açmak(Cüce XD)Gerçek içerdee Empty
MesajKonu: Geri: Kız Mage Açmak(Cüce XD)Gerçek içerdee   Kız Mage Açmak(Cüce XD)Gerçek içerdee Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 12:01 pm

paylaısım cok guzel kanka Saol ^

RéP PlS lol!

Kız Mage Açmak(Cüce XD)Gerçek içerdee
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kız Mage Açmak(Cüce XD)Gerçek içerdee
» MaGe Ve RoGue Lerin Sahlam Oldugu Server Acıldı
» Mage Server +1000 VPS HERA SCROL EKLİ 3K BUF SC EKLİDİR! GELİN NOWA TOWN ZEVKİNİ YŞYN
» ۞7/24 Dedicated; Rogue & Mage Server Günde Max 750 User 0 Lag Pk Server i